Koszyk 0
Moje konto
Moje konto

ZIELNIK CZYLI KOMPENDIUM WIEDZY  O ZIOŁACH I ROŚLINACH LECZNICZYCH AMAZONII I ANDÓW.


Zielnik jest źródłem informacji na temat właściwości i zastosowania peruwiańskich ziół zgodnie z ich wielowiekową tradycją oraz aktualnymi badaniami naukowymi.

W Peru istnieją ośrodki, w których medycyna  naturalna i akademicka idą w parze wspierając się i uzupełniając wzajemnie dla dobra pacjenta. Chociaż w Peru zioła są uznawane i stosowane jako lecznicze w Europie możemy je oferować jedynie jako „suplement diety”, a zatem zgodnie z przepisami UE na ich opakowaniach i w opisach  nie można deklarować prawdziwych właściwości leczniczych.

W suszonych liściach, kwiatach, gałązkach i kawałkach kory peruwiańskich roślin drzemie olbrzymi potencjał siły, zdrowia i energii. Zioła bogate w bezcenne, dobroczynne dla zdrowia składniki nadzwyczaj zasługują na to, by włączyć je do programu wsparcia naszego zdrowia. Niekiedy mogą być wręcz kluczem dla naszego zdrowia.

Serdecznie zapraszamy na strony www.rostlinyzperu.cz  do spaceru po świecie cudów peruwiańskiej natury i do zgłębienia lektury o ich właściwościach. 

                           Z pewnością ułatwi Wam to wybór tych najlepszych dla Waszego zdrowia