Koszyk 0
Moje konto
Moje konto

JEJ WYSOKOŚĆ MACA MAKA. KRÓLOWA ANDÓW

Witalność - Energia - Zdrowie.
Już tysiące klientów przekonało się, że te trzy słowa najlepiej charakteryzują naszą Makę. Z naszą Maką dostajecie do rąk prawdziwy skarb Inków. Właściwie można powiedzieć, że schodzi z wysoka sama Królowa Andów, aby zadomowić się na Waszym stole i dodawać Waszemu ciału tego, czego akurat najbardziej potrzebuje.
Maka – ta wyjątkowo „zdrowa żywność” i powinna stać się elementem stałej, pełnowartościowej diety. Spożywana systematycznie, nie tylko wzmacnia i odżywia organizm, ale pomocna jest przy osłabionym wzroku, słuchu, pamięci, zaburzeniach funkcjonowania tarczycy i innych narządów. Zalecana dla kobiet z syndromem napięcia przedmiesiączkowego, w okresie menopauzy, osobom z anemią i rekonwalescentom a także cierpiącym na bezsenność. Dla osób starszych będzie doskonały środkiem wzmacniającym. Jest również wskazana dla ludzi fizycznie przemęczonych oraz w stanach wyczerpania psychicznego.Jest źródłem substancji wzmacniających budowę i wytrzymałość mięśni szkieletowych i kości. Ma kluczowy wpływ na utrzymanie dobrej kondycji umysłowej i fizycznej. Lista zalet Królowej Andów jest naprawdę długa. Więcej na jej temat możecie dowiedzieć się w ZIELNIKU.

DLACZEGO UŻYWAĆ WŁAŚNIE NASZĄ MAKA ?


Bo to oryginalna Maca (Maka) z wysokich partii peruwiańskich Andów, która za naszym pośrednictwem dostaje się bezpośrednio do Was. W Peru znana jest jako Maca, my oferujemy ją pod nazwą MAKA.

MACA jest dla nas uprawiana w systemie ORGANIC, w samym sercu jej pradawnego występowania na wysokich poziomach peruwiańskich Andów, a więc tam gdzie rosnąc gromadzi w sobie pełna gamę wszystkich cennych składników. Niczym nie zmąconych , w czystym powietrzu i wolnej od chemii ziemi.
Gwarantuje to jej doskonałą jakość, działanie i smak.

(Niektórzy rolnicy ze względu na koszty i trudności uprawy w ciężkich warunkach wysokich partii Andów uprawiają ją dużo niżej, ale kosztem utraty jej cennych właściwości. Jest tańsza, ale nie zawiera wszystkich składników charakterystycznych dla Maki i tym samym jest mniej skuteczna).
Zawsze jest ze świeżych zbiorów.

Jako gotowy już produkt jest czysta, nie zawiera żadnych “dodatków” typu kukurydziana mączka czy skrobia w celu zwiększenia jej objętości.

Maca to nasza specjalność, nasza wartość. Jako jedyni mamy największy wybór różnych ekotypów : od białej, żółtej,czerwonej (roja) aż po czarną (negra) i sposobów jej przygotowania: prażona, żelatynizowana, ekstrakt, jak i mieszanki : Maka choco- z domieszką kakao, cafe de maca, cafe de maca choco. Aby organizm mógł Makę strawić i przyswoić z niej to co najlepsze musi ona przejść procesem prażenia, gelatinizacji bądź opracowania do formy ekstraktu. U nas znajdziecie wszystkie trzy postaci.
Taki szeroki wachlarz umożliwia wybrać dla siebie najbardziej odpowiednią Makę, najlepszą dla siebie odmianę.
Maka ma już 19 letnią tradycję na naszym rynku. My wciaż śledzimy najnowsze badania na temat jej właściwości.
Popularna ostatnio tzw. Maka RAW - surowa może obciążać układ pokarmowy, dawać uczucie palenia i ciężkości na żołądku a tym samym zniechęcić do jej używania.
Niektórzy peruwiańscy dostawcy ze względu na oszczędności sprzedają ją w postaci surowej lub tylko lekko prażonej. Niedoinformowani importerzy i sprzedawcy na naszym rynku oferują ją potem z modnym teraz słowem RAW, co może u innych produktów jest mile widziane, ale u Maki niestety nie.
Naszą Makę używają także zawodowi sportowcy jest dla nich numerem jeden na rynku. Ma bezkonkurencyjną jakość i bardzo przystępne ceny w stosunku do jej jakości. Zastępuje anaboliki i inne drogie wspomagacze.

Lista zalet Królowej Andów jest długa. Więcej na jej temat możecie dowiedzieć się w ZIELNIKU.