Koszyk 0
Moje konto
Moje konto

Nasze motto, słowa ks.Edmunda Szeligi skierowane bezpośrednio do nas jako posłanie  „pamiętajcie że tylko z dobrego się rodzi dobre”prowadzi nas przez wszystkie lata, pomagając w „naszej misji”.


Naszą pracę traktujemy przede wszystkim jako posłanie - Państwa zdrowie i zadowolenie są dla nas niezwykle ważne.Etycznie, rzetelnie i uczciwie - to nasza dewiza. I tak działamy już  od roku 2001


Zioła lecznicze, rośliny i inne dary przyrody sprowadzamy sami bezpośrednio z Peru. Bierzemy pełną odpowiedzialność za ich świeżość, jakość i właściwy gatunek botaniczny.


Każda dostawa naszych ziół posiada certyfikat eksportowy poświadczający autentyczność ziół i legalność ich pochodzenia - wydany przez Ministerstwo Rolnictwa Peru.Zioła przebieramy ręcznie, aby zagwarantować ich najlepszą czystość i jakość. 


Zanim zdecydujemy się na wprowadzenie nowego produktu na rynek testujemy go i sprawdzamy skuteczność jego działania.Naszą ofertę poszerzyliśmy o zdrową żywność tzw. super foods.Większość naszych produktów posiada certyfikat BIO.

Nasza MAKA MACA jest uprawiana przez naszego partnera w w miejscu jej naturalnego występowania w wysokich Peruwiańskich Andach w systemie Bio. Bez pestycydów i sztucznych nawozów. To gwarantuje jej doskonałą jakość, efekty i smak.

Jako jedyni mamy najszerszy wybór różnych ekotypów i sposobów przetwarzania, które pozwolą każdemu wybrać tą najlepszą dla niego.


W Peru mamy swojego przedstawiciela i solidne zaplecze. Z naszymi peruwiańskimi partnerami jesteśmy w stałym kontakcie. Odwiedzają nas także w naszej firmie w Jabloncu.W tematyce darów peruwiańskiej przyrody szkolimy się bezustannie.


Możemy pochwalić się tysiącami zadowolonych klientów. Zapraszamy, spróbujcie naszych produktów i dołączcie do nas.Kochamy to, co robimy i robimy to najlepiej jak potrafimy!