Koszyk 0
Moje konto
Moje konto


DZISIAJ JUŻ NIE JESTEŚMY JEDYNI, ALE NADAL WYJĄTKOWI.
KOCHAMY TO CO ROBIMY I ROBIMY TO NAJLEPIEJ JAK UMIEMY, BOWIEM TYLKO Z DOBREGO RODZI SIĘ DOBRE.KIM JESTEŚMY?

Z czystej peruwiańskiej przyrody zbieramy i dowozimy lecznicze rośliny sprawdzone przez tysiącletnie tradycje etnicznej medycyny i wnikliwe badania naukowe.

Firma Uncaria ČR na rynku czeskim istnieje już od roku 2001.
Założenie naszej firmy poprzedziła W 2000 roku podróż do Peru. Kierowała nami przede wszystkim chęć poznania prawdy o legendarnej, leczniczej sile roślin z Andów i Amazonii u jej źródeł oraz możliwość sprowadzania ich ,by każdy mógł skorzystać z ich dobroci .

Naszym najlepszym nauczycielem i przewodnikiem po niezliczonej skarbnicy peruwiańskich ziół i roślin leczniczych był wielki autorytet w tej dziedzinie, mieszkający w Peru polski misjonarz ojciec Edmund Szeliga – w chwili obecnej nieżyjąca już legenda peruwiańskiej fitoterapii. O Skuteczności jego ziołowych terapii przekonali się chorzy niemal z całego świata a kontakt z nim zmienił niejedno życie.

Zmienił także i to nasze.

Czas, który nam poświęcił i wiedza którą z wielką życzliwością, cierpliwie i dokładnie się z nami dzielił zaowocowały wielką potrzebą podzielenia się tym z innymi w sposób który sam wyznawał :

etycznie, rzetelnie i uczciwie.

Jego pożegnalne błogosławieństwo przy odlocie z Peru stało się mottem naszej pracy:

" Pamiętajcie–że tylko z Dobrego się rodzi Dobre. "

Nazwa naszej firmy ma swoje korzenie w Peru. Wywodzi się z łacińskiej nazwy świętej rośliny Inków - Uncaria Tomentosa Willd.

I tak już od roku 2001 Uncaria ČR sprowadza te najlepsze dary peruwiańskiej przyrody ze sprawdzonych przez lata źródeł. Zawsze najwyżej, bezkompromisowej jakości.

W firmie UNCARIA ČR w Jabloncu nad Nysą jest zespół ludzi, którzy tworzą pomost między peruwiańską przyrodą a Wami. Robią wszystko,
aby do Waszych rąk trafiło to najlepsze z peruwiańskiej przyrody. Dzięki naszej wytrwałej, odpowiedzialnej, solidnej pracy i bogatemu doświadczeniu nasza firma nie ma równych sobie i cieszy się najlepszą renomą nie tylko w Czechach.

Nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna w innych krajach Europy i pozostałych kontynentach.

Jakość naszych produktów jest bezkonkurencyjna. Peruwiańskie zioła Original Uncaria© są zawsze ze świeżych zbiorów, ze starannie wyselekcjonowanego surowca, czyste, organiczne, ręcznie przebierane i pakowane w naszej firmie w Czechach.

Dzięki temu mamy zaszczyt być posiadaczem prestiżowego certyfikatu PROM PERU, przyznawanego tylko najlepszym firmom godnie promującym piękno i bogactwo Peru i
osiągającym wysoką jakość swoich produktów i usług, przede wszystkim w ramach Peru. Jako jedyni w Europie uzyskaliśmy prawo do używania tej chronionej marki.
Jesteśmy z tego bardzo dumni. Dla nas to wyróżnienie i jest świadectwem że z dobrego urodziło się dobre .

Nasze logo „PREMIUM PRODUCT UNCARIA QUALITY“, jest dodatkową gwarancją, że za naszym pośrednictwem trafiają do Was najlepsze produkty, które mogą skutecznie wzmocnić czy przywrócić Wasze zdrowie, zregenerować siły fizyczne i psychiczne, poprawić samopoczucie.

Jak wspomnieliśmy na początku - Dzisiaj już nie jesteśmy jedynymi, którzy oferują peruwiańskie zioła, ale nadal jesteśmy wyjątkowi. Kochamy to co robimy i robimy to najlepiej jak umiemy, bowiem tylko z dobrego rodzi się dobre.


Drogi Kliencie

skorzystaj więc z naszego doświadczenia bez obaw. Zachęcamy Cię do stosowania tych wyjątkowych darów peruwiańskiej przyrody nie tylko w przypadkach, kiedy dopadnie Cię choroba, ale także, profilaktycznie, bo jak mówią niektórzy: lepiej zapobiegać niż leczyć.

Zachęcamy też do skorzystania z wiedzy doświadczonego lekarza Instytutu Tradycyjnej Peruwiańskiej Medycyny. Na podstawie opisu Twojej dolegliwości / choroby dobierze on kurację.Taką kurację można zamówić na info@peruwianskieziola.pl

Z życzeniami dobrego zdrowia i energii do pokonywania codziennych trudów


Wasza Uncaria ČRZioła z Peru, peruwiańskie zioła, lecznicze rośliny z Peru, naturalne peruwiańskie
produkty, maca, vilcacora, sangre de drago...