Koszyk 0
Moje konto
Moje konto

Książka Tomaša Kašpara w Czechach stała się bestsellerem, doczekała się 3 wydań i mimo że Tomaš Kašpar napisał następne dwie równie ciekawe kiążki to "Nie spiesz sie do trumny" nadal cieszy się  niesłabnącym zainteresowaniem.

Dlaczego miałbyś przeczytać  tę książkę? Odkrywa przed nami fakty, które KTOŚ inny chce ukryć. Chcecie wiedzieć KTO z nas "produkuje" pacjentów? Chcecie wiedzieć jak i dlaczego to robi? 

Tę książkę powinien mieć w domu każdy. Gorąco polecamy, niech nie zabraknie jej w Twojej domowej biblioteczce, niech wzrośnie Twoja świadomość i bliskich Ci osób. Może być wspaniałym prezentem i inspiracja do korzystnych zmian nie tylko w Twoim życiu. 

Oto co pisze autor we wstępie:

"... W moim życiu poznałem wielu interesujących ludzi i odkryłem wiele ciekawych faktów. Rzeczywistość ta mną wstrząsnęła. Kiedy poskładałem fakty, wyszły na jaw rzeczy nie do uwierzenia. Jest to o tyle istotne, gdyż dotyczy to każdego z nas. Jest to tak ważne, jak ważne jest nasze zdrowie i nasze życie.

Ktoś gra z nami nie fair. Bez naszej wiedzy kupczy naszym zdrowiem i życiem. Bezkarnie! Jeśli dowiemy się o jaką stawkę toczy się gra, jak się gra i z czym, mamy szansę grać mądrze i wygrać. Jeżeli nie będziemy tego wiedzieć lub machniemy na to ręką, jesteśmy skazani na choroby i na powolną, często okrutną śmierć. Staniemy się ofiarami tej gry. 

 Książkę możesz kupić tutaj.

PROWADZIMY RÓWNIEŻ SPRZEDAŻ HURTOWĄ TEJ INTERESUJACEJ KSIĄŻKI.  tel. 00420 777 101 500